111Artemisbet.com hizmet şartları ile birlikte size tüm politikalarımızı şeffaf olarak sunmayı başarıyoruz. Hizmetlerimiz uluslararası web siteleri ve yardım sitelerinin standartlarına uygun olarak geliştirilmiştir. Özellikle Google hizmet şartları bu noktada ana referansımız oluşturmaktadır. Web siteleri tarafından belirlenmiş olan hizmetlerimiz dahilinde ek şartlar veya ürün gereksinimleri olduğunda hemen değişiklikler sayfalarımızdan sizlere yansıtılmaktadır. Böylece Artemisbet canlı bahis sitesi ile ilgili istediğiniz herhangi bir yardım konusuna sayfalarımızdan ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

111Artemisbet.Com Hizmetlerimizi Kullanma Kılavuzu

111Artemisbet.com hizmetlerimizi kullanma şartlarımız yine Google referans alınarak oluşturuldu. Burada ayrıca https://tosdr.org/ web sitesi de önemli referans kaynaklarımızdan birisini oluşturuyor. Hizmetlerimiz kapsamında sizlere sunmuş olduğumuz bütün politikalara uymak zorunluluğunuz bulunmaktadır. Hizmetlerimizi kötüye kullanma hakkınız bulunmuyor. Yani sayfalarımızdaki herhangi bir içeriği alarak başkalarını taciz, tehdit veya maddi çıkar kazanma amaçlı olarak kullanma hakkınız bulunmamaktadır. Tüm bu opsiyonlar için global video barındırma sitesi Youtube da bizim için iyi bir referans oluşturmaktadır. Ayrıca hizmetlerimizi kullanmanız anında ulaşmış olduğunuz içeriklere dair herhangi bir fikri mülkiyet hakkınız da bulunmamaktadır. Bütün içeriklerimiz bizim editörlerimize ve dolayısıyla bizim web sitemize aittir.

111Artemisbet.Com Gizlilik Ve Telif Haklarının Korunmasında Hassasiyet

111Artemisbet.com gizlilik standartları için aslında ayrı bir gizlilik politikası hazırladık. Linke tıkladığınızda direkt olarak oradaki detaylara göz atabilirsiniz. Ayrıca 111Artemisbet.com telif hakları noktasında da uluslararası standartlara uyum göstermektedir. Yardım merkezimiz üstünden gerekli detayları editörlerimize ulaştırdığınızda size ait olan bir içerik varsa hemen bu içeriği silmeyi taahhüt etmekteyiz. Ayrıca bizim içeriklerimizi kaynak ve referans göstermeden kesinlikle kullanamazsınız.

111Artemisbet.Com Hizmetlerimizdeki Yazılımlar Ve Hizmet Garantilerimiz

111Artemisbet.com hizmetlerimizdeki yazılımlar zaman zaman değişiklikler gösterebilmektedir. SSL sertifikalı olan bir web sitesi ile hizmet veriyoruz. Çerez politikası dahilinde zaman zaman tarayıcılara yazılımlar yerleştirilebiliyoruz. Bu yazılımlarla kişisel veriler elde ediliyor ve ar-ge çalışmalarında kullanılıyor. Bütün yazılımlarımız sizin onayınız dahilinde devreye sokulabilmektedir. Onay verdikten sonra istediğiniz takdirde tekrar devre dışı bırakabilirsiniz.

111Artemisbet.Com Hizmetlerimizden Doğan Sorumluluklar

Hizmet garantilerimiz içerisinde gizlilik standartlarınızı korumayı taahhüt ettiğimiz gibi aynı zamanda 111Artemisbet.com hizmetlerimizden Doğan sorumluluklar arasında maddi ve manevi kayıplarınızda mesuliyet kabul etmemek de bulunuyor. Bizim sayfalarımızdaki içeriklerden, detaylı analizlerden, blog yazılarından ortaya çıkacak olan herhangi bir maddi veya manevi kayıpta sorumluluk üstlenmemekteyiz. Yasaların izin verdiği ölçüde yer sağlayıcı formatına yayın yaptığımız için herhangi bir içeriği kanıtlamak zorunda değiliz.